אודותי
נורית לוי מדריכה מוסמכת לריקודי עם, ריקודים לילדים וגיל הרך. מתמחה בריקודים לגיל השלישי, ריקודי שורות, ריקודים סלונים וסלסה קובנית עם נסיון רב בתחום.

נייד - 050-6822262
מייל - nurit9levy@gmail.com
נורית לוי-שאקי
חוג חדש   לחץ כאן
סלסה וריקודי שורות
מה חדש באתרלחץ על החץ או התמונות לצפיה בגלרית התמונות לחץ בשיטת הבבושקה
יוצרת כוריאוגרפיה להופעות
במסגרת החוג בהדרכתי אנו מעלים מופעים מיוחדים בחגים וארועים נבחרים, כמו כן יוצרת כוריאוגרפיה לצוות עובדים, אירועים ומסיבות על פי נושא או בקשה מיוחדת.

מסיבת פורים 2009 באחוזת פולג
הפעלות, מסיבות ושיעורים פרטיים
מפיקה מסיבות פרטיות לפי נושא, הפעלות במשחקי חברה, ריקוד ומוסיקה לכל גיל. שיעורים פרטיים בריקוד לזוג לקבוצות או לאירוע מיוחד. הרקדות גדולות בחגים וימי הולדת.
מסיבת פורים 2008 בגן חיים
הפקת הרקדות וכנס מחולות
במשך השנה מקיימת מפגש גדול המקבץ את כל הרוקדים שלי ושל מרקידים אחרים בגיל הזהב להרקדה אחת גדולה עם הופעות ומפגש חברתי מאוד מיוחד.

כנס מחולות 2007 באחוזת ראשונים
ציוד לכיוון מהירות המוסיקה
אני עובדת עם מחשב וציוד מתקדם ומגיעה עם מגוון גדול של שירים וריקודים: מעגלים, זוגות, שורות, ריקודי עמים וריקודים סלוניים.
סילבסטר 2009 מגדלי הים התיכון סביון

בחירת הריקודים מותאמת לגיל הרוקדים
החוג בהדרכתי מורכב מלימוד הריקודים עם סבלנות, (מעט סיבובים וקפיצות), המון שמחה וכייף. הריקוד עצמו נותן מיומנות בשיפור הקואורדינציה, הזיכרון, היציבה, פעילות גופנית הכוללת סיבולת לב ריאה ובעיקר תורם לסיפוק ולהרגשה הטובה.

יום הנכד 2008 פאלאס תל אביב

אם ברצונכם חוג מיוחד עם הרבה סיפוק, פעילות וכייף ובנוסף
מדריכה מקצועית, סבלנית, שמחה ומגוונת ,התקשרו עכשיו

* האתר מכיל צילומים וסרטוני וידאו מארועים שונים. מי שמעוניין שתמונתו תוסר מהאתר מוזמן ליצור קשר דרך דף יצירת קשר ולציין את שם התמונה
נייד - 050-6822262          מייל - nurit9levy@gmail.com
JavaScript Menu Courtesy of Milonic.com